Mikrosera'nın 2013'ten beri geliştiriyor olduğu benimhavam.com teknolojileri ile hesaplamaya dayalı noktaya özel, saatlik bazda onlarca hava parametresi için veri üretmektedir.


Ham Veriler

Üretilen bu ham veriler ileriye ve geriye dönük amaçlar için analiz edilmekte, zirai kullanım için yorumlanmakta, kişiye özel yollarla sunulmaktadır.


www.benimhavam.com

Halka açık olarak yayın yapan www.benimhavam.com adresinden erişilebilen temel hizmetler ücretsiz olarak tarım üreticilerinin hizmetindedir.


Premium Hizmetler

Premium servisler, kişiye, tesise, işletmeye, bahçeye, tarlaya özel ihtiyaçlar için başta tarım sektöründe sonrasında yenilenebilir enerji, ulaşım, lojistik, turizm gibi konularda verilen hizmetleri içerir.


Burada, ilk adımda üretilen ham veriler kullanıma özel yorumlanır ve anlamlandırılır.


Özelleştirilmiş hizmetlerimizden faydalanmak, uygulamanıza, ihtiyaçlarınıza uygun meteoroloji çözümlerini üretmek, istasyon ağları, iletişim, veri tabanı, analiz ihtiyaçlarınızı karşılayacak sistemleri kullanmak isterseniz bizimle her zaman irtibat kurabilirsiniz.


Belli bir lokasyondaki geçmiş hava durumu verileri, ileriye dönük tahminler, bunların yorumlanması, algoritmalar vasıtası ile karar destek mekanizmaları haline getirilmesi ilgi alanımız dahilindedir.

Zirai Meteoroloji Hizmetleri