Farklı büyüklükteki alanlar için farklı güçte modeller mevcuttur. Büyük araziler için yerleşim tasarımı çözümleri uydu görüntüleri yardımıyla tamamlanmaktadır. 


Pro PlusSuper ProSuper Pro Amp
2 hoparlör4 hoparlör

20 hoparlör

8.000 m2 alanda etkili
16.000 m2 kare alanda etkili
100.000 metrekare alanda etkili
Değiştirilebilir ses kartıDeğiştirilebilir ses kartıDeğiştirilebilir ses kartı

Kuş Kovucu

Kuşlar her ne kadar seyretmesi zevkli olsa da bir tarım ya da hayvancılık işletmesinin en büyük kabusu olabilir.


Bir yılın emeği mahsul tam olgunlaşıp hasat başlıyorken kuşlar sürüler halinde gelip emeğinizi tüketebilir. Kuşların meyvelerin hasata gelmelerini tahmin konusunda doğal bir yetenekleri vardır.


Ya da bir hayvancılık işletmesi ineklere hey yem verdiğinde orada bekleyen sürüler halinde üşüşen kuşların yemin en kıymetli tanelerini dakikalar içerisinde tüketip ineklerin önünde sadece saman bıraktığına defalarca şahit olmuştur. İneklerin et ve süt verimi düşerken, aynı zamanda çiftlikten çiftliğe gezen bu kuşlar, özenle bakıp sakladığınız hayvanlarınıza hastalık bulaştırma riski de taşımaktadır.


Ya da endüstriyel tesisinizde kuşlarla yaşamak istemiyorsunuz.


Kuş mücadelesinde bilinmesi gereken ilk şey, arazinizde yaşamaya, beslenmese, gezmeye alışmış kuşların alışkanlıklarını kırıp araziden uzaklaştırmak ilk ve en zor aşamadır.


Bu başarıldıktan sonra, dışarıdan gelebilecek yeni kuşları dışarıda tutabilmek çok daha kolaydır.


Kuş mücadelesi yapmaya karar verdiyseniz Amerika'da üretilen Birdgard ürünleri en etklili sonuçları sunmaktadır. Karga, Saksağan, Martı, Serçe, Sığırcık başta olmak üzere birçok kuş başarılı bir şekilde arazinizden kovulabilmekte ve uzakta tutulabilmektedir.​