Mikrosera her bahçeye lazım olabilecek pratik, kaliteli ürünleri kullanımınıza sunuyor.


Meteoroloji İstasyonları

benimhavam.com teknolojileri ile entegre veya bağımsız kullanılmak üzere zirai meteoroloji istasyonu kurulumu.


Dikine Sulama

Toprak altından sulama yapmak istiyorsunuz ama kazı yapmak istemiyor musunuz, toprağa çakılarak uygulanan dikine sulama sistemlerimiz ile tanışın. Suyu derine vermek demek, bitki köklerini aşağıya doğru yönlendirecek, yüzeyde ot gelişimini engelleyecek, damla sulamaya göre bile en az %20 su tasarrufu sağlayabilen, verilen gübrenin de etkinliğini artıracak, en kolay kullanımlı yüzey altı sulama sistemidir.


Çim Koruyucu

Terram çim koruyucular, farklı kalınlıklarda, dayanımlarda ve özelliklerde üretilmektedir. Çim üzerinden yaya, otomobil, ağır vasıta geçirebilir, sağlıklı çimlerle yaşam alanları yaratabilirsiniz.


Geo-Hücreler

İster geçici yol yapın, ister zemin stabilizasyonu,isterseniz sel mücadelesi ya da barajlarda kullanın, Terram geo-hücreler uygulaması en kolay, en uzun ömürlü, en pratik çözümü sunmaktadır.


Bambu Çubuklar

Farklı boylarda bambu çubuklar. Çin üretimi Tonkin ya da Taylan'dan özel Tayland bambusu. Sadece en yüksek kalitede bambu çubuklar.


Açılır Kapanır Kelepçeler

Bilinen cırt kelepçe gibi takılır, istendiğinde üzerindeki düğmeye basarak açılabilir. Açmanız gerektiğinde kesmeyin, tekrar tekrar kullanın, dayanıklı malzemeden.


Lastis Bağlama Elemanları

Pratik bir şekilde dışarıdan bağlanabilen kauçuk lastikler. Üzerindeki çapa sayesinde kendi kendine bağlanabilir. Fidanı tele, teli diğer tele, sürgünü tele, ve bir çok şeyi birbirine bağlamak için.


Esnek Bağlama İpleri

Plastik bağlama ipleri yerine kullanılabilecek, fidana nazik, dayanıklı, yüksek esneme payına sahip pratik bağlama ipleri. Hızlı uygulama için gerekli çanta ve kesme yüzükleri ile birlikte.


Yırtıcı Hayvan İdrarı

Doğada yaşayan vahşi yırtıcılar av bölgelerinin çevresini idrarı ile işaretlemektedir. Rakiplere verilen bu gözdağı aynı zamanda bölgedeki av hayvanlarını da yaklaşan tehlikeden haberdar eder.

Kokuyu alan av hayvanları eğer mümkünse beslenmek için başka bir bölgeye göç etmektedir. 100% doğal Predator Pee yırtıcı hayvan idrarı bu prensip üzerine kuruludur.

FARELER, TAVŞANLAR, YABAN DOMUZLARI sizin arazinizden gitsin istiyorsanız uygulamanıza özel TİLKİ, VAŞAK, ÇAKAL, KURT, DAĞ ASLANI ve AYI idrarlarından uygun kombinasyonu kullanmalısınız. Mikrosera isteğinize uygun kombinasyonu oluşturacaktır. Ürünün uygulanmasında iç mekan ya da dış mekan için farklı yöntemler kullanılmaktadır. 

Diğerleri